Binduga MTB 2017

Chłopaki aquathlonowcy w niedzielę, 2 lipca, pływali sobie w Gople (GRATULUJEMY!!), a my równolegle w nadwarciańskim błotku… Trasa niby znana, ale dość obfite opady zawsze mogą nadać nawet bardzo znanym ścieżkom zupełnie nowego, brunatnoczarnego kolorytu. Grunt, że sumarycznie obyło się bez większych uszczerbków zdrowotnych oraz sprzętowych, a i dwa medaliki udało się przywieźć. Żeby zaś w tzw. „sportowym rozwoju” nie było nudy, Adam w Trojance nie łowił tym razem trofeów króla fotogalerii, natomiast – dla odmiany – Michał wziął w swojej kategorii wiekowej historyczne złotko 🙂

NASZE WYNIKI

MINI:
Adam Małecki – miejsce 25 OPEN, miejsce 7 w kat. M4, czas 1:10:08.
Michał Małecki – miejsce 45 OPEN, miejsce 1 w kat. M5, czas 1:13:36.

MEGA:
Tomek Dominiak –  miejsce 64 OPEN, miejsce 15 w kat. M4, czas 2:40:46.
Robert Dulęba – miejsce 16 OPEN, miejsce 3 w kat. M4, czas 2:13:47.

WSZYSTKIE WYNIKI