MTB na całego: Brodnica/Stęszew/Bodzentyn

Ludzie! Rekordowa reprezentacja klubu sportowego Zryw Radziejów i inicjatywy rowerowej Roweroskop.pl!! Mówimy oczywiście o amatorskim ściganiu się na rowerach w terenie, bo bieganie żyje już w klubie innym życiem i tam rekordy uczestnictwa padają dwucyfrowe… Ale po kolei:

Adam i Michał Małeccy pojechali w duecie kolejną edycję Grand Prix Wielkopolski czyli popularnego Gogola, tym razem w Stęszewie. Dość powiedzieć, że Michał znalazł się na pudle w M5! Pięknie.

Dalej – Mazovia MTB w Brodnicy – kompletna reprezentacyjna petarda! Amelka, Jędrek i Tomek Dominiakowie oraz Antek i Robert D. Już mamy 7 osób, a na deser trzeba wspomnieć o Świętokrzyskiej Lidze Rowerowej w Bodzentynie, gdzie dzielnie ujeżdżał Mistrz Yoda, zdeklarowany, regularny sympatyk i korespondent portalu Roweroskop.pl (o bracie i bratanku Roberta z ekipy D. przez brak konotacji „zrywowych” już nie wspominając). Rowerowe Szaleństwo.

więcej na roweroskop.pl