O klubie

Powstanie klubu

W lutym 2011 roku do rejestru Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Starosty Radziejowskiego wpisano Klub Sportowy ZRYW. Oczywiście formalnościom stało sie zadość i najpierw w styczniu na spotkaniu założycielskim klubu powołano Komitet Założycielski oraz uchwalono statut klubu.

Osoby zakładające klub to ludzie związani z bieganiem oraz jazdą na rowerze. Takie są tez sekcje i główne dyscypliny klubu – bieg i kolarstwo ( a może lepiej rekreacja, turystyka rowerowa). Jak by nie patrzyć na lokalną przestrzeń, w której działają kluby sportowe, to dyscypliny te są zupełnie nowe i nikt się nimi nie zajmował ostatnimi latami. Postanowiliśmy to zmienić.

Jeździsz na rowerze szosowym lub górskim? Chcesz trenować kolarstwo wspólnie z nami i z nami startować w zawodach kolarskich dla amatorów? Biegasz po ulicach lesie? Chcesz startować w zawodach biegowych? Trenować w sposób zaplanowany bieganie?

Spróbuj zapisać się do naszego  klubu.  Pobierz z działu „Do pobrania” deklarację członkowską i ją uzupełnij. Dostarcz ją do zarządu klubu. Nie wiesz gdzie? Napisz do nas e-mail (lub poprzez Facebook)umówimy się.

Władze klubu

Prezes – Waldemar Zasada

Sekretarz – Tomasz Dominiak

Skarbnik – Karolina Wiśniewska

Cele działania klubu

  1. Popularyzacja biegania, kolarstwa i turystyki rowerowej,

  2. wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej,

  3. promocja zdrowego trybu życia, sportu amatorskiego , turystyki, rekreacji i rehabilitacji ruchowej,

  4. edukacja i zachęcanie do aktywnego trybu życia,

  5. upowszechnianie sportu i rekreacji wśród osób niepełnosprawnych,

  6. ochrona i promocja zdrowia

Numer konta  bankowego Klubu

BGŻ BNP PARIBAS

43 1600 1462 1839  2948 7000 0001