Zakończenie Cyklu GP Wielkopolski MTB 2015

Gościliśmy dziś w Murowanej Goślinie, wyjątkowo nie po to żeby się ścigać, ale by podsumować miniony już sezon MTB w Wielkopolsce. Bilans zaś jest dobry! Każdy walczył nie tylko w poszczególnych wyścigach w stawce zawodników open, ale także w swoich kategoriach wiekowych i na wybranych dystansach gromadził punkty indywidualne i drużynowe do całości Grand Prix. Każdy się rozwijał i próbował przesuwać swoje ograniczenia i słabości.

Na dzisiejszą galę policzono już wszystko i – jak to w sporcie – emocje z całego sezonu sprowadzono do syntetycznych liczb. Trochę to fajne i potrzebne, ale trochę jednak dziwnie płaskie… Cóż, taka jest rywalizacja i raczej o tym już wcześniej było wiadomo.

Michał Małecki zajął 3 miejsce w M5 na dystansie MINI.
Robert Dulęba zajął 2 miejsce w M4 na dystansie MEGA.
Adam Małecki zajął 1 miejsce w kat. “najlepszy debiut 2015”.
Tomek Dominiak zaczął sezon na MINI (244 w M3) i przesiadł się na MEGA (25 w M3), stąd punktował głównie w tabeli drużynowej. Rozpoczął na Radonie, a zakończył na Silverbacku. Szukał swojego miejsca i walczył.

Drużyna KS ZRYW Radziejów / Roweroskop.pl uplasowała się na 17 miejscu pośród 85 zgłoszonych w Grand Prix drużyn.

Więcej na – roweroskop.pl