Bieganie i rower zimą mają się całkiem dobrze.

Jak wiadomo trenować trzeba, hartować organizm itd. Wobec powyższego, jak zainteresowani wiedzą, a inni może nie, cały czas coś się dzieje w naszym klubie. Są i starty zimowe, towarzyskie terenowe wybiegania, terenowe jazdy MTB, na szosie również. Także – nie śpimy!

  1. Na fejsbukowej odsłonie Roweroskop.PL znajdziecie garść informacji świadczących, iż ekipa kolarska mozolnie, ale się rozrasta i cały czas trenuje nie tylko na siłowni i trenażerach, ale również w terenie (co niektórzy nawet na Teneryfie zdobywają wulkany, ale to inny klimat).
  2. Ciekawa inicjatywa biegowa to Rozbiegany Radziejów czyli grupa wariatów biegowych, która rożne fajne rzeczy wyprawia. Ostatnio na mapie wybiegała kilkakrotnie serce w dniu 14 lutego i to nie jest ostatnie słowo tych ludzi.

Zapraszamy nieustannie. Rusz się! To naprawdę zdrowe. Nie pożałujesz:-) – Dołącz do nas.