BikeCrossMaraton Gogol MTB – Edycja Stęszew

Przedostatni w naszym tegorocznym “oficjalnym kalendarzu startowym”  maraton, zorganizowany przez amatorską grupę sportową “Aktywny Stęszew” pod patronatem Wojciecha Gogolewskiego. Trasę w sumie mieliśmy już przejechaną, gdyż – zgodnie z zapowiedzią – pacialiśmy się w kurzu po odwróconych rundach wyścigu w Mosinie. Trzy podjazdy na rundę to oczywiście nie jakiś dramat, ale – jak mówi sam organizator – “nie tylko ukształtowanie terenu stanowi o trudności maratonu”!

Wyniki MINI (ok. 32 km):
Adam Małecki – OPEN miejsce 43, kategoria M3 – miejsce 20, czas 1:07:55
Michał Małecki – OPEN miejsce 74, kategoria M5 – miejsce 4, czas 1:10:50

Wyniki MEGA (ok. 64 km)
Robert Dulęba – OPEN miejsce 27, kategoria M4 – miejsce 7, czas 2:13:47
Tomek Dominiak – OPEN miejsce 105, kategoria M3 – miejsce 33, czas 2:42:22.

PEŁNA RELACJA – ROWEROSKOP.PL