Garmin Iron Triathlon Ślesin 2015

W zmiannych warunkach pogodowych… Tak zazwyczaj zaczynają się takie relacje. Faktycznie. Pogoda była zmienna. Jednakże w Ślesinie zanotowano rekordową liczbę ludzi z Radziejowa startujących na dystansie 1/4 Ironmen.

Ekipa Zrywu w osobach Mariusza Bogacza i Piotra Bolewicza zasilona została pokźnym składem Radziejowskiego „Wodnika”. Nowakowski, Waszak, Linowiecki, Gąsiorowski, Dybowski. Sami widziecie drodzy czytający tego newsa, iż takiego składu w Ślesinie nie widzieli.

Triathloniści z naszego klubu osiągnęli następujące wyniki:

  • Mariusz Bogacz – czas – 02:18:44, Miejsce OPEN – 42, Miejsce w kategorii M35 – 10,
  • Piotr Bolewicz – czas – 02:43:04, Miejsce OPEN – 246, Miejsce w kategorii M30 – 55.

Historia startów obu panów w tym cyklu:

Mariusz Bogacz – Link

Piotr Bolewicz – Link