Zapisy na 16 edycję Radziejowskiego Biegu Południowego otwarte!

Miło jest nam poinformować, iż otworzyliśmy zapisy na 16 edycję Radziejowskiego Biegu Południowego. Zapraszamy do zapisów i zapoznania się z regulaminem zawodów.

Zapisy online

Jak co roku przed biegiem na 10 km odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży (regulamin ukaże się później). W dniu 15 czerwca 2019 spotkamy się tradycyjnie na stadionie miejskim w Radziejowie (ul. Sportowa 1). W tym roku organizatorzy trzech biegów z terenu powiatu radziejowskiego ponownie postanowili połączyć siły i odpalić 2 edycję Grand Prix Powiatu Radziejowskiego w biegach na 10 km. Biegi wchodzące do Grand Prix:

  • 3 Bieg Hrabiego Skarbka – Osięciny – 19 maja 2019
  • 16 Radziejowski Bieg Południowy – Radziejów – 15 czerwca 2019
  • 4 Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego – Piotrków Kuj. – 30 czerwca 2019 – bieg finałowy

Regulamin Grand Prix